Herbarz Dobczycki konkurs plastyczny

04.05.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Sukcesy uczniów

Wyróżnienia i nagrody w Gminnym Konkursie Plastycznym

„Herbarz Dobczycki”

3 maja 2018 roku podczas uroczystości otwarcia sezonu turystycznego na zamku w Dobczycach odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w Gminnym Konkursie Plastycznym na Herbarz Dobczycki. Przedmiotem konkursu było wykonanie prac plastycznych przedstawiających herby właścicieli i dzierżawców Dobczyc. Każda ze szkół miała inny herb do zaprezentowania w dowolnej technice. Szkoła Podstawowa w Stadnikach jako jedna z dwóch szkół wzięła najliczniejszy udział w konkursie. Oprócz wyróżnień otrzymaliśmy nagrodę specjalną w formie wycieczki.

Nagrodzone uczennice to: Angelika Flak  kl. V, Iza Hyży kl. IV, Gabriela Kica kl. V, Ola Piech kl. IV.

Serdecznie gratulujemy.

Maria Grzybek – Kosior