Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego
Poli
Poli
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Jesienny piknik rodzinny
Jesienny piknik rodzinny
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
BRD
BRD
Jesienny piknik rodzinny
Jesienny piknik rodzinny
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
Święto Niepodległości 2014
Święto Niepodległości 2014
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Jan Paweł II
Jan Paweł II
Konkurs matematyczny
Konkurs matematyczny

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
95
Odsłon artykułów:
241640

Gminny Turniej Mini Siatkówki w Brzączowicach

27 listopada w Brzączowicach odbył się turniej mini piłki siatkowej, w którym nasza szkoła wzięła udział. Dużo emocji dostarczyła rywalizacja dziewcząt. Koleżanki z klasy V i VI wywalczyły II miejsce. Natomiast chłopcy z naszej szkoły zdobyli I miejsce i wygrali cały turniej po zaciętych meczach z Brzączowicami, Dobczycami I , Dobczycami II i Dziekanowicami. Koledzy walczyli o każdą piłkę, byli bardzo skuteczni. Nasze zagrania nie pozwoliły rywalom na zdobycie punktów. Każdy bardzo się cieszył że będziemy reprezentować szkołę na turnieju powiatowym. Jednak z przyczyn niezależnych  tak się nie stało i wszyscy tego żałujemy Na zdjęciu skład drużyn z naszą trenerką panią Iwoną Irzyk.

Gratulujemy sukcesu!

J. Zabłocki

turniej