Dzień samorządności
Ukraina 2013
jak-nie-czytam

205599
Dnia 4. 10. 2015 r uczestniczyłam w spotkaniu z okazji 25-lecia reaktywacji Caritas Archidiecezji Krakowskiej, które odbyło się w budynku Audytorium Maximum w Krakowie. Na początku spotkania  został wyświetlony film ukazujący dotychczasowy dorobek i aktywności Caritas Archidiecezji Krakowskiej, m.in. prowadzone ośrodki, szkoły, przedszkola, domy opieki, okna życia, stołówki dla najuboższych i wiele innych przedsięwzięć których nie sposób wyliczyć. Podczas oficjalnej części koncertu zostały wręczone przez ks. bp Jana Zająca medale "Bogaci Miłosierdziem" oraz wyróżnienia dla zasłużonych wolontariuszy i pracowników.
Na zakończenie spotkania swoje największe przeboje zaśpiewał Golec u Orkiestra.

Zofia Ślusarczyk - Opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej w Stadnikach