Dzień Mamy i Taty
koncert laureatów konkursu kolęd i pastorałek 2015
Rozdanie nagród

NASZE NOWOŚCI BIBLIOTECZNE
W ostatnim czasie nasza biblioteka, dzięki organowi prowadzącemu, ale także wkładowi rodziców (wpłaty na fundusz Rady Rodziców, z których część pieniędzy  jest przeznaczana na zakup książek do biblioteki szkolnej) wzbogaciła się o nowe zbiory.  Szczególnie powinni być zadowoleni najmłodsi czytelnicy –  dzieci z trzech naszych oddziałów przedszkolnych systematycznie korzystają ze zborów bibliotecznych. Do biblioteki zakupiono pięknie, kolorowo wydane pozycje z "KLASYKI DLA SMYKA”   np. "Brzydkie kaczątko”; "Księgę dżungli”;  "Pinokio”; "WIERSZE DLA DZIECI” np."Małpa wieczorna” N. Usenko; "Dom czarownicy" Z.  Beszczyńskiej; "Hulajnocka „J. Papuzińskiej;  "LEGENDY” np. "Wielkopolskie”; "Warszawskie”; "Pomorskie”; "Krakowskie”; "Muminki" T.Jansona.  Dla starszych uczniów  zakupiono serię "Detektywi z "Dalslandu” Pia Hagmara ; "Jak odzyskać chłopaka”  i wiele innych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej    oferty.

Czytaj więcej: Biblioteka poleca