Wolność to my
Ukraina 2013
Dzień Mamy i Taty

UWAGA! AKCJA KILO!

Wszystkich, którym nie jest obce hasło bezinteresownej pomocy , Szkolne Koło Caritas zaprasza do zaangażowania się w „AKCJĘ KILO”. W dniach 30.11 – 11.12 na terenie szkoły będzie miała miejsce zbiórka żywności, artykułów chemicznych, kosmetycznych i środków czystości. Zebrane produkty zostaną przekazane do rodzin w trudnej sytuacji materialnej z naszej okolicy. Będzie to nasze pomoc i dar z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia . Z racji obecnej sytuacji prosimy, aby rzeczy spakowane były np. do reklamówki i zostawione w ,,wiatrołapie" szkoły. Jak co roku zbieramy także słodycze dla wychowanków Domu Dziecka w Jasieniu w ramach akcji ,, I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Słodycze również można zostawiać w „wiatrołapie” szkoły. Ofiarodawcy mogą się podpisać na przyniesionych przez siebie darach - uczniowie otrzymają uwagę pozytywną . Zapraszamy do ofiarności! Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc.

SZKOLNE KOŁO CARITAS