Święto Niepodległości 2014
koncert laureatów konkursu kolęd i pastorałek 2015
Święto Niepodległości 2014

Sukcesy uczniów

XVI Gminny Konkurs Poezji Religijnej w Dziekanowicach i sukces naszych uczniów!

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Klasy I-III
1. Sonia Dudek kl. II – III miejsce
2. Igor Banaś kl. III

Klasy IV-VI
1. Zuzanna Pala kl. Va – III miejsce
2. Julia Szewc kl. V b

Klasy VII - VIII
1. Monika Sroka- kl. VIII - II miejsce
2. Marcelina Szewc- kl. VII - III miejsce

Wyróżnienia i nagrody w Gminnym Konkursie Plastycznym

"Herbarz Dobczycki"

3 maja 2018 roku podczas uroczystości otwarcia sezonu turystycznego na zamku w Dobczycach odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w Gminnym Konkursie Plastycznym na Herbarz Dobczycki. Przedmiotem konkursu było wykonanie prac plastycznych przedstawiających herby właścicieli i dzierżawców Dobczyc. Każda ze szkół miała inny herb do zaprezentowania w dowolnej technice. Szkoła Podstawowa w Stadnikach jako jedna z dwóch szkół wzięła najliczniejszy udział w konkursie. Oprócz wyróżnień otrzymaliśmy nagrodę specjalną w formie wycieczki.

Nagrodzone uczennice to: Angelika Flak  kl. V, Iza Hyży kl. IV, Gabriela Kica kl. V, Ola Piech kl. IV.

Serdecznie gratulujemy.

Maria Grzybek - Kosior

25 kwietnia 2018 r. uczniowue Szkoły Podstawowej w Stadnikach po raz pierwszy wzięli udział w XI Powiatowe Zawody Młodzieży Szkolnej w Informatyce organizowany przez Zespół Szkół im. ks Józefa Tischnera w Dobczycach. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów praktycznym wykorzystaniem wiedzy informatycznej w życiu codziennym, pobudzenie aktywności poznawczej młodzieży informatycznie uzdolnionej, a także kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy.  Uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu:

• umiejętności zastosowania pakietu Office
  • programowania w wybranym języku
  • budowy komputera
  • informatycznej wiedzy ogólnej

Naszą Szkołę reprezentowały uczennice: Marcelina Szewc z klasy V oraz Monika Sroka z klasy VI. Były również najmłodszą drużyną na zawodach w kategorii Szkół Podstawowych. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy szóste miejsce z dziewiciu zgłoszonych drużyn. Serdecznie gratulujemy. A Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach ufundowało upominki dla wszystkich uczestników.

Zyczymy sukcesów w przyszłym roku.

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Logo Dnia Produktu Polskiego

„Dobre bo polskie, dobre bo nasze”, to hasło znają chyba wszyscy, ale czy faktycznie doceniamy krajowe produkty? A jeśli tak to czy mamy świadomość, które faktycznie wyprodukowane są w Polsce? Edukację w tym temacie zorganizowała Szkoła Podstawowa w Bysinie, jej finałem był Dzień Produktu Polskiego.

26 kwietnia 2018 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego oraz oficjalne wręczeynie nagród i wyróżnień. Z każdej szkoły można było zgłosić trzy prace w technice rysunku, grafiki lub malarstwa. Ze szkoły Podstawowej w Stadnikach wyróżnienie otrzymała Daria Wojtyczka uczennica klasy siódmejSerdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.