Konkurs kolęd 2014
2017 - Caritas
Konkurs plastyczny Jan Paweł II
Pasowanie na czytelnika 2014

23 marca 2018 r. uczennice Karolina Gawin kl. V, Monika Bogacz kl. VII, Patrycja Zając kl. VII reprezentowały Szkołę Podstawową w Stadnikach na wojewódzkim konkursie plastycznym XIX edycji pt: "Najpiękniejsze jajko solne" organizowany przez Muzeum Żub Krakowskich w Wieliczce. Jak co roku dzieci z różnych kategorii wiekowych miały za zadanie ozdobić jajko solne tak, aby pokazać jego  walory. Miały też możliwość zobaczenia i porównania prac plastycznych z różnych szkół, zastosowania technik i pomysłowości wykonania. Atmosfera pracy była bardzo twórcza. Po ukończeniu zadania, kiedy komisja wybierała najpiękniejsze prace, uczniowie mogli zwiedzać z przewodnikiem zamek i wystawy w nim zgromadzone. Na uroczystym zakończeniu zostały wręczone nagrody, wyróżnienia i dyplomy za udział w konkursie.

W kategorii klas IV-VII Karolina Gawin uczennica kl. V zdobyła wyróżnienie.  Bardzo serdecznie dziękuje naszej reprezentacji i życzę sukcesów w kolejnych konkursach.

Maria Kosior