Akademia - Wielkanoc 2017
Goście z Ukrainy
BRD

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Logo Dnia Produktu Polskiego

„Dobre bo polskie, dobre bo nasze”, to hasło znają chyba wszyscy, ale czy faktycznie doceniamy krajowe produkty? A jeśli tak to czy mamy świadomość, które faktycznie wyprodukowane są w Polsce? Edukację w tym temacie zorganizowała Szkoła Podstawowa w Bysinie, jej finałem był Dzień Produktu Polskiego.

26 kwietnia 2018 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego oraz oficjalne wręczeynie nagród i wyróżnień. Z każdej szkoły można było zgłosić trzy prace w technice rysunku, grafiki lub malarstwa. Ze szkoły Podstawowej w Stadnikach wyróżnienie otrzymała Daria Wojtyczka uczennica klasy siódmejSerdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maria Grzybek - Kosior