Boże Narodzenie w kościele
Ukraina 2015
Pieniny
BRD

25 kwietnia 2018 r. uczniowue Szkoły Podstawowej w Stadnikach po raz pierwszy wzięli udział w XI Powiatowe Zawody Młodzieży Szkolnej w Informatyce organizowany przez Zespół Szkół im. ks Józefa Tischnera w Dobczycach. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów praktycznym wykorzystaniem wiedzy informatycznej w życiu codziennym, pobudzenie aktywności poznawczej młodzieży informatycznie uzdolnionej, a także kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy.  Uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu:

• umiejętności zastosowania pakietu Office
  • programowania w wybranym języku
  • budowy komputera
  • informatycznej wiedzy ogólnej

Naszą Szkołę reprezentowały uczennice: Marcelina Szewc z klasy V oraz Monika Sroka z klasy VI. Były również najmłodszą drużyną na zawodach w kategorii Szkół Podstawowych. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy szóste miejsce z dziewiciu zgłoszonych drużyn. Serdecznie gratulujemy. A Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach ufundowało upominki dla wszystkich uczestników.

Zyczymy sukcesów w przyszłym roku.

Maria Grzybek - Kosior