Wycieczka do Zatorlandu
Wycieczka do Zatorlandu
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
Rok 2014
Rok 2014
Turniej BRD
Turniej BRD
Wycieczka do Zatorlandu
Wycieczka do Zatorlandu
Rodzina razem - piknik 2014
Rodzina razem - piknik 2014
Akademia - Jan Paweł II
Akademia - Jan Paweł II
Ukraina 2015
Ukraina 2015
Pielgrzymka do Łagiewnik
Pielgrzymka do Łagiewnik
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Pieśni Maryjne - eliminacje gminne 2014
Pieśni Maryjne - eliminacje gminne 2014
Jesienne pejzaże
Jesienne pejzaże
Święto Niepodległości 2014
Święto Niepodległości 2014

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
81
Odsłon artykułów:
168227

W kategorii przedszkolnej:

I MIEJSCE: Nina Stasiak Odział Przedszkolny w Brzączowicach

II MIEJSCE: Natalia Skuza Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

III MIEJSCE: Małgorzata Pajor Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

Wyróżnienie: Kacper Ślęczka Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

                               Lena Stoch Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

                               Wojciech Sternal Oddział Przedszkolny w Stadnikach

                               Bartłomiej Serafin Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

                               Gabriela Nowak Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

W kategorii klas I-III:

I MIEJSCE: Sara Lejda kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

II MIEJSCE: Amelia Kowalczyk kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

III MIEJSCE: Karina Flak kl. II Szkoły Podstawowej w Stadnikach

Wyróżnienie: Wiktoria Cioch kl. III Szkoły Podstawowej w Stadnikach

                               Magdalena Duda kl. IIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

                               Adam Nowak kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

                               Maria Sternal kl. II Szkoły Podstawowej w Stadnikach

 

W kategorii klas IV-VIII:

I MIEJSCE: Anna Pudlik kl. IVa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

II MIEJSCE: Karol Spytek kl. VIa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

III MIEJSCE: Izabela Kozak kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

Wyróżnienie: Marzena Mazur kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

                       Marcin Góral kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

                       Dagmara Braś kl. VIIa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

                         Zuzanna Pala kl. Va Szkoła Podstawowa w Stadnikach