Ukraina 2014
Ukraina 2014
3 Maja 2013
3 Maja 2013
Odblaskowa szkoła
Odblaskowa szkoła
Rodzina razem - piknik 2014
Rodzina razem - piknik 2014
Rodzina razem - piknik 2014
Rodzina razem - piknik 2014
Ukraina 2014
Ukraina 2014
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
Pasowanie na czytelnika 2014
Pasowanie na czytelnika 2014
Konkurs kolęd i pastorałek 2015
Konkurs kolęd i pastorałek 2015
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
55
Odsłon artykułów:
129960

Harmonogram  zajęć  dodatkowych w roku  szkolnym  2019/2020

Imię i nazwisko

Nazwa zajęć

Skierowane do uczniów klas:

Termin realizacji

Elżbieta Matyja

„Koło turystyczne”

Kl. I - III

sobota

Agnieszka Oleś

„Koło turystyczne”

„Mały programista”

Kl. I – III

Kl. III

sobota

czwartek 12:45 – 13:30

Katarzyna Gubała

„Koło turystyczne”

„Kodowanie na dywanie”

„Potyczki językowe”

Kl. I – III

Kl. I

Kl. I

sobota

czwartek 11.45-12.30

wtorek 11.45-12.30

Paulina Sikora

„Klub przyjaciół języka polskiego”

Kl. V - VI

środa 13:40 – 14:25

Alicja Majer

„Bliskie spotkanie z językiem polskim”

„Dyskusyjny klub edukacyjny”

Kl. Vb/IV

Kl. Vb/VII

wtorek/środa 12:45 – 13:30

wtorek 12:45 – 13:30/   
           13:40 – 14:25

Agnieszka Talarek

Szkolne Koło Caritas

Kl. I - VIII

Wg harmonogramu akcji

Iwona Irzyk

„Ze sportem po zdrowie”

Zajęcia korekcyjne

Basen

Kl. IV – VIII

Kl. IV – VII 

Poniedziałek

Wtorek

Małgorzata Noworyta

Koło szachowe

Kółko języka angielskiego

Kl. I-VI

Kl. IV-VI

Poniedziałek 13.40-14.25

Czwartek 13.40-14.25

Małgorzata Mistarz

Szkolne Koło Caritas

Szkolna Kasa Oszczędności

Religia w młodym oddziale przedszkolnym

Kl. I – VIII

Kl. I – VIII, przedszkole

przedszkole

Wg harmonogramu akcji

Wtorek 7:45 – 8:00

Czwartek 9:15 – 9:45

Alina Kasprzyk

Koło muzyczne

Projekt „Poznajemy regiony turystyczne Polski”

Kl. V - VIII

Czwartek 14:30 – 15:15

Poniedziałek 13:30 – 14:15

Aleksandra Radwańska

Projekt „Poznajemy regiony turystyczne Polski”

Projekt „Bliskie spotkanie z kulturą”

Kl. V - VIII

Poniedziałek 13:30 – 14:15

Wyjazdy wieczorne i weekendowe

Maria Grzybek – Kosior

Kółko plastyczne

Kółko informatyczne

Kl. IV – VI

Kl. IV - VIII

Środa 13:40 – 14:25

Wtorek 13:40 – 14:25
(co 2 tyg.)

Małgorzata Grabowska

Strategia na jutro

Jeszcze raz matematyka

Kl. V

Kl. V

Czwartek 12:45 – 13:30

(co 2 tyg.)

Poniedziałek 13:40 – 14:25 (co 2 tyg.)

Weronika Maciejewska

Koło Młodego Chemika

Kl. VII - VIII

Poniedziałek