Miasteczko rowerowe
Miasteczko rowerowe
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Pasowanie na czytelnika 2014
Pasowanie na czytelnika 2014
Ukraina - Słoneczko październik 2014
Ukraina - Słoneczko październik 2014
Akademia 3 maja
Akademia 3 maja
Turniej BRD
Turniej BRD
Nasze talenty
Nasze talenty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Rok 2014
Rok 2014
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
Dzień patrona 2014
Dzień patrona 2014
Pielgrzymka do Łagiewnik
Pielgrzymka do Łagiewnik

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
110
Odsłon artykułów:
337284

Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia/ godzina realizacji

Sala lekcyjna

Elżbieta Kowal

Matematyka

kl 8: poniedziałek i środa

od 7:35 do 8:00
kl.7a czwartek

od 7:35 do 8:00
kl.7b piątek

od 7:35 do 8:00
kl.5 piątek

od 13:40 do 14:25 od 8X

Sala 5

Matematyka

Zajęcia ministerialne

klasa 5:

10, 17 i 24 września oraz 1 października lekcja 7, w sumie 4 godziny

klasa 6:

10 i 24 września, 1 i 8 października lekcja 6 w sumie 4 godziny

klasa 7a

10.09 i 16.10 10.15 - 11.50 w sumie 4 godziny

klasa 7b

10.09 i 16.10 12.00 - 13.35 w sumie 4 godziny

klasa 8

10.09 i 16.10 8.30 - 10.05 w sumie 5 godzin

Agnieszka Oleś

„Mały odkrywca”

zajęcia dodatkowe

piątek

5 lekcja

Sala 13

Klasa II

Katarzyna Gubała

„Umysłowe akrobacje”

zajęcia wyrównawcze

Środa, czwartek

5 lekcja

Klasa III

Lucyna Spytek

Gry i zabawy matematyczne

Piątek

5 lekcja

Klasa I

Alicja Majer

J. polski

Zajęcia ministerialne

kl. V czwartek lekcja 6 (5 zajęć)

kl.VI piątek lekcja 6 (5 zajęć od 8 października)

kl VII b sobota 11 września - 2 zajęcia, 16 października - 3 zajęcia)

Sala 3

Małgorzata Mistarz

Szkolne koło Caritas

Według harmonogramu Caritas

 

Religia w młodszym oddziale

Piątek 11:45 – 12: 00

 

Paulina Sikora

J. polski

Zajęcia dodatkowe

kl. VIII poniedziałek 8 lekcja (14:35-15:20) co 2 tyg., kl. VII a czwartek 7 lekcja (13:40-14:25) co 2 tyg.

 

Zajęcia ministerialne

 11.09 kl. VII a - 2 godziny, kl. VIII - 2 godziny, 16.10 kl. VII a - 3 godziny, kl. VIII - 2 godziny.

 

Małgorzata Noworyta

J. angielski

klasa 4 - piątek 12.45-13.30 co 2 tygodnie
klasa 5 - poniedziałek 12.45-13.30 co 2 tygodnie
klasa 6 - czwartek 13.40 - 14.25 co 2 tygodnie
klasa 7a - czwartek 13.40 - 14.25 co 2 tygodnie
klasa 7 b - środa 14.35 - 15.20 co 2 tygodnie
klasa 8 - poniedziałek 14.25 - 15.20 co 2 tygodnie

 

kółko szachowe

środa 13.40 - 14.25