Rozpoczęcie roku szkolnego 1.09.2014
Turniej BRD 2017
Święto Niepodległości 2014

Powiatowy konkurs recytatorski

Dnia 21.06.2013r. wychowanka naszego przedszkola Marcelina Szewc wraz ze swoją nauczycielką Renatą Gibałą zostały zaproszone na posiedzenie Rady Powiatu w Myślenicach. Tam Marcysia zadeklamowała wiersz Marii Kornackiej pt. "Zielony walczyk", z którym wygrała powiatowy konkurs recytatorski. Nasza finalistka konkursu została przyjęta przez radnych powiatu z wielkim aplauzem i sympatią. Starosta powiatu pan Józef Tomala życzył Marcelince dalszych sukcesów nie tylko na szczeblach powiatowych ale również na wojewódzkich i ogólnopolskich. My również dołączamy się do tych życzeń.

Na zdjęciu Marcelinka w towarzystwie starosty J. Tomala, przewodniczącego Rady Powiatu H. Migacza oraz kolegi Tomka Jaska z Lipnika, który zajął równorzędne miejsce.

Renata Gibała