Pieniny
Pieniny
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
Wycieczka do Zatorlandu
Wycieczka do Zatorlandu
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Rok 2014
Rok 2014
Rok 2014
Rok 2014
3 Maja 2013
3 Maja 2013
Rok 2014
Rok 2014
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego
Jesienny piknik rodzinny
Jesienny piknik rodzinny
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
Rok 2014
Rok 2014

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
108
Odsłon artykułów:
329067

Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach:

  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.
  • Administratorem Danych Osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach reprezentowana przez Dyrektora Szkoły - Bernadettę Kańską oraz USŁUGI KOMPUTEROWE - Stanisław Malara jako "przedmiot przetwarzający".
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.
  • Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.
  • W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Dyrektora Placówki z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Informacji dotyczących danych osobowych można uzyskać: w sekretariacie budynku szkoły. Kontaktować się można: pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie pocztą tradycyjną (kontakt).