Nasze talenty
Nasze talenty
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
Jan Paweł II
Jan Paweł II
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Turniej BRD
Turniej BRD
Jesienny piknik rodzinny
Jesienny piknik rodzinny
Turniej BRD
Turniej BRD
Święto Niepodległości 2014
Święto Niepodległości 2014
Pielgrzymka do Łagiewnik
Pielgrzymka do Łagiewnik
Konkurs kolęd 2014
Konkurs kolęd 2014
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
Zespół z Ukrainy 2014
Zespół z Ukrainy 2014

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
75
Odsłon artykułów:
154289

Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach:

  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.
  • Administratorem Danych Osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach reprezentowana przez Dyrektora Szkoły - Bernadettę Kańską oraz USŁUGI KOMPUTEROWE - Stanisław Malara jako "przedmiot przetwarzający".
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.
  • Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.
  • W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Dyrektora Placówki z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Informacji dotyczących danych osobowych można uzyskać: w sekretariacie budynku szkoły. Kontaktować się można: pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie pocztą tradycyjną (kontakt).