pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
Turniej BRD 2017

Pozostałe artykuły

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się w dniu 1 września 2020r.
Godz. 9.00- Msza Święta
po mszy(około godz. 10.00)
zapraszamy na krótki apel na salę gimnastyczną.
Po apelu spotkania z wychowawcami w klasach
w sprawie procedur obowiązujących w szkole.
Bardzo prosimy, by uczniowie i rodzice na terenie szkoły mieli zasłonięte usta i nos.

Autobus szkolny:
Godz. 8.20- Rozpoczyna od Skrzynki
Godz. 11.00- Powrót
Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się
z Zarządzeniem Dyrektora i Procedurami, które będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły.
Bardzo prosimy rodziców o wypełnienie ankiety.

Przedszkole od 1 września
będzie czynneod godz. 7.15.
Serdecznie zapraszamy dzieci do przedszkola.
Dzieci przedszkolne zostaną przywitane w sali przedszkolnej przez panią dyrektor. Nie będą uczestniczyć w apelu na sali gimnastycznej.
Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się
Bardzo prosimy rodziców o wypełnienie ankiety.

Zbiórka żywności

Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas i opiekunowie bardzo dziękują wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę żywności. Podziękowania składamy właścicielom sklepów ,, Groszek” i ,, Maja” za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Zebrano 105 kg produktów za sumę 875 zł. Paczki zostały już przekazane potrzebującym.

Szkolne Koło Caritas

I ty możesz zostać świętym Mikołajem

Zebrane słodycze w ramach akcji ,, I Ty możesz zostać świętym Mikołajem” zostały przekazane dla dzieci z Domu Dziecka w Jasieniu. Dziękujemy wszystkim, którzy naśladując Świętego biskupa Mikołaja podzieli się swoimi słodkościami z innymi.

Szkolne Koło Caritas

Odwiedziny osób starszych i samotnych

Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas w ostatnich dniach odwiedzały osoby starsze i samotne z tradycyjnymi życzeniami świątecznymi i drobnymi upominkami- upieczonymi przez siebie pierniczkami oraz ozdobami świątecznymi.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

W naszej szkole odbył się konkurs szopek bożonarodzeniowych. Ze złożonych prac wyróżniono szopkę Roksany Cebuli, Gabrieli Mróz i Igora Banasia. Szopki tych uczniów będą reprezentowały naszą szkołę w XIX Konkursie Szopek Tradycyjnych i Krakowskich w Sieprawiu. Gratulacje!

M. Mistarz

"Kalendarz adwentowy"

W szkole Podstawowej w Stadnikach odbył się konkurs plastyczny związany ze świętami Bożego Narodzenia. Uczniowie mieli za zadania wykonać 24 okienka, przegródki, kieszonki, które symbolizowały czas oczekiwania na nadchodzące święto. W kalendarzu adwentowym uczniowie mogli umieścić cyferki, słowa w języku angielskim lub niemieckim, albo chociażby cytaty z Pisma Świętego. Oceniając prace komisja brała pod uwagę: zgodność z tematyką, kreatywność, walory artystyczne, pomysłowość, technika wykonania, staranność, estetyka oraz samodzielność wykonania pracy.

W kategorii klas I-III:

I MIEJSCE: Roksana Cebula

II MIEJSCE: Igor Banaś

III MIEJSCE: Igor Lupa

W kategorii klas IV-VIII:

I MIEJSCE: Piotr Szewc

II MIEJSCE: Zuzanna Talarek

III MIEJSCE: Michalina Wolicka

III MIEJSCE: Emilia Talarek

Wyróżnienie: Krzysztof Pawlicki

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

,,Słodki kiermasz”

Przypominamy, że w tym tygodniu w naszej szkole trwa ,, słodki kiermasz”.  Możemy zrobić coś dobrego dla siebie- gwarantujemy same pyszności , ale także dla innych- zebrane fundusze zostaną przekazane na cele misyjne. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Szkole Koło Caritas

KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA BEZDOMNYCH

Uczniowie działający w Szkolnym Kole Caritas przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami. Zostaną one  za pośrednictwem Caritas z  Krakowa przekazane w okresie przedświątecznym Bezdomnym.

Szkole Koło Caritas