Zespół z Ukrainy 2014
Turniej BRD 2017

Regulamin gminnego konkursu plastycznego

„WSZYSTKIE BARWY JESIENI”.

Jesień to wyjątkowo piękna pora roku. Jesienne kolory dają nieograniczone możliwości naszej wyobraźni.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ciekawej, kreatywnej pracy plastycznej.

Wyczarujcie z kolorów jesieni różne cuda np. wyklejanki z liści, malowane czy rysowane krajobrazy i wszystko to co podpowiada wam wyobraźnia.

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach.
  2. W konkursie mogą brać udział dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie szkół podstawowych.
  3. Prace przekazane na konkurs muszą być wykonane samodzielnie  (pod kierunkiem rodzica lub opiekuna).
  4. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową.
  5. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu.
  6. Technika/ format wykonania pracy:
  • technika dowolna, płaska ( z materiałów na trwale połączonych z podłożem)
  • format A4 (dzieci przedszkolne, klasy I-III)
  • format A3 (uczniowie klas IV-VIII)
  1. Każda praca powinna być opatrzona danymi: imię i nazwisko, klasa, wiek/klasa autora pracy, dane placówki.
  2. Prace należy składać w sekretariacie szkoły Podstawowej w Stadnikach do 30 października 2019 r.
  3. Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:
  • dzieci przedszkolne
  • uczniowie klas I – III
  • uczniowie klas IV – VIII
  1. Z danej placówki do konkursu można zgłosić 10 prac z każdej kategorii wiekowej.
  2. Komisja powołana przez Organizatora Konkursu wyłoni 5 laureatów konkursu w każdej kategorii wiekowej.
  3. Kryteria oceny: samodzielność wykonania pracy, kreatywność, walory artystyczne,

pomysłowość, technika wykonania, staranność i estetyka, różnorodność zastosowanych środków plastycznych.

1. Autorzy wybranych prac otrzymają nagrody.
  2. Prace nie spełniające wymogów regulaminowych nie będą brały udziału w konkursie.
  3. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnione osobom trzecim.
  4. Przekazując pracę na konkurs uczestnik zgadza się na umieszczenie zdjęcia i informacji na stronie internetowej szkoły oraz facebook -u.
  5. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje jego regulamin.
  6. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.

Zapraszamy do udziału w konkursie