Ślubowanie klas I 14.10.2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
Czyste powietrze
Czyste powietrze
Pasowanie na czytelnika 2014
Pasowanie na czytelnika 2014
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Konkurs kolęd 2014
Konkurs kolęd 2014
Jan Paweł II - akademia
Jan Paweł II - akademia
Pasowanie na czytelnika
Pasowanie na czytelnika
Spotkanie z policjantem- listopad 2014
Spotkanie z policjantem- listopad 2014
Konkurs plastyczny Jan Paweł II
Konkurs plastyczny Jan Paweł II
Rok 2014
Rok 2014
Jasełka w kościele parafialnym - styczeń 2015
Jasełka w kościele parafialnym - styczeń 2015
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
110
Odsłon artykułów:
337297

W kategorii przedszkolnej:

I MIEJSCE: Nina Stasiak Odział Przedszkolny w Brzączowicach

II MIEJSCE: Natalia Skuza Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

III MIEJSCE: Małgorzata Pajor Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

Wyróżnienie: Kacper Ślęczka Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

                               Lena Stoch Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

                               Wojciech Sternal Oddział Przedszkolny w Stadnikach

                               Bartłomiej Serafin Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

                               Gabriela Nowak Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

W kategorii klas I-III:

I MIEJSCE: Sara Lejda kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

II MIEJSCE: Amelia Kowalczyk kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

III MIEJSCE: Karina Flak kl. II Szkoły Podstawowej w Stadnikach

Wyróżnienie: Wiktoria Cioch kl. III Szkoły Podstawowej w Stadnikach

                               Magdalena Duda kl. IIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

                               Adam Nowak kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

                               Maria Sternal kl. II Szkoły Podstawowej w Stadnikach

 

W kategorii klas IV-VIII:

I MIEJSCE: Anna Pudlik kl. IVa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

II MIEJSCE: Karol Spytek kl. VIa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

III MIEJSCE: Izabela Kozak kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

Wyróżnienie: Marzena Mazur kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

                       Marcin Góral kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

                       Dagmara Braś kl. VIIa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

                         Zuzanna Pala kl. Va Szkoła Podstawowa w Stadnikach