Akademia - Jan Paweł II
Akademia - Jan Paweł II
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny
Święto Niepodległości 2014
Święto Niepodległości 2014
Wycieczka do kopalni i muzeum motyli
Wycieczka do kopalni i muzeum motyli
Rodzina razem - piknik 2014
Rodzina razem - piknik 2014
Nasze talenty
Nasze talenty
Turniej BRD
Turniej BRD
Akademia - Jan Paweł II
Akademia - Jan Paweł II
Spotkanie z policjantem- listopad 2014
Spotkanie z policjantem- listopad 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
pasowanie na przedszkolaka 29.11.14
Turniej BRD
Turniej BRD

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
83
Odsłon artykułów:
205692

Dzień Praw Dziecka w naszej szkole.

  "Mam prawo żyć, mam prawo być sobą, mam prawo kochać i kochanym być..." 20 listopada obchodziliśmy w Polsce II Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z uczniami klasy V przypomnieli uczniom naszej szkoły, że dzieci też mają swoje prawa, które przestrzegać muszą osoby dorosłe. Prawa te zawarte w dokumencie nazywanym Konwencją o prawach dziecka dotyczą wszystkich dzieci na świecie, bez względu na wiek, płeć, czy kolor skóry.
Uczniowie wierszem i piosenką upomnieli się o szacunek i właściwe traktowanie. Uroczystość zakończyła mała niespodzianka, która wywołała dużo radości. Bukiet kolorowych balonów spadł na głowy dzieci, a na każdym z nich wypisane jedno z praw zawartych w Konwencji.
Oby prawa dzieci były przestrzegane zawsze w sposób prosty, naturalny i oczywisty, jak te balony, które same wpadły wprost w ręce dzieci. 
 
Agnieszka Talarek
Dzień Praw dzi...
Dzień Praw dzi...
Dzień Praw dzi...