Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014
pasowanie-na-czytelnika
pasowanie-na-czytelnika
Jan Paweł II
Jan Paweł II
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Jesienny piknik rodzinny
Jesienny piknik rodzinny
Wielkanocna akademia
Wielkanocna akademia
Odblaskowa szkoła
Odblaskowa szkoła
Rok 2014
Rok 2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Akademia 3 maja
Akademia 3 maja
Boże Narodzenie w kościele
Boże Narodzenie w kościele
Nasze talenty
Nasze talenty
Pieniny
Pieniny

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
83
Odsłon artykułów:
205689

21 marca  w szkole witaliśmy wiosnę i obchodziliśmy Dzień Samorządności. Dodatkową atrakcją był występ zespołu pieśni i tańca "SWITANOK" (wschód słońca/talentów) z Kijowa. Zespół ze stolicy Ukrainy mający  60 letnią tradycję po raz pierwszy zawitał w naszej szkole. Oprócz pięknych tańców i strojów zachwyciliśmy się grą na insturmentach drewnianych dętych i śpiewem piosenek. Pięknie zabrzmiała w języku polskim "Hej sokoły". Goście do wspólnej zabawy zaprosili naszych uczniów i uczniów ze szkoły w Brzączowicach. Na koniec gromkie brawa widowni potwierdziły nasz zachwyt. Goście z Ukrainy obdarowali uczniów drobnymi upominkami z elementami ich kultury. Uczniowie z Samorządu przeprowadzili wywiad z rówieśnikami z Kijowa, który ukaże się w najbliższym numerze Urwisa Szkolnego.