Konkurs kolęd 2014
Wycieczka do kopalni i muzeum motyli
Konkurs matematyczny
Wycieczka-do-Zakopanego
pasowanie-na-czytelnika
Wycieczka-do-Zakopanego
Pasowanie na czytelnika 2014
Spotkanie w teatrze
Ukraina - Słoneczko październik 2014

322031

Finał akcji ,,Zostań Super Czytelnikiem”

W piątek 2 czerwca, po uroczystym apelu z okazji Dnia Patrona Szkoły, nastąpiło rozstrzygniecie III edycji akcji ,, Zostań Super Czytelnikiem”. Nagrody i medale wręczyła pani burmistrz  Halina Adamska- Jędrzejczyk i dyrektor szkoły pani Bernadetta Kańska, oczywiście w towarzystwie wesołego Misia Tulisia. Akcja trwała od października i polegała na zebraniu 20 naklejek za wypożyczenie książki w bibliotece szkolnej lub publicznej. Z naszej szkoły tytuł ,,Super Czytelnika” uzyskało 27 przedszkolaków i 58 uczniów klas I-VI. Okazało się, że jesteśmy najlepiej czytającą szkołą w gminie. Najwięcej ,,Super Czytelników” znalazło się w klasie II b. Dziękujemy Panu Dyrektorowi i całemu Zespołowi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach za sprawne przeprowadzenie finału akcji. Wszystkim uczestnikom gratulujemy                  i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Małgorzata Mistarz