Dzień Mamy i Taty
Akademia - Jan Paweł II
Wypas-w-Dobczycach

220523

28 marca 2018r. odbyła się uroczysta akademia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, ale są i takie, które najpierw zmuszają nas do refleksji, powagi, szczególnej zadumy, a dopiero później niosą radość i nadzieję. Uczniowie klasy piątej  przygotowali rozważania męki i zmartwychwstania Jezusa. Droga krzyżowa była również przedstawiona w formie prezentacji. Młodzież przedstawiła inscenizację wybranych fragmentów Ewangelii oraz scenki rodzajowe pokazujące, że człowiek jest narażony na grzech, a prawdziwa miłość wymaga ofiary i modlitwy. Chórek szkolny wraz z uczniam klasy piątej wykonał pieśni, które były doskonałym uzupełnieniem występu. Na zakończenie Pani Dyrektor Bernadetta Kańska podziękowała za występ i życzyła wszystkim radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Małgorzata Mistarz

Maria Grzybek - Kosior