Śniadanie daje moc
Przygoda w parku
Ukraina 2015

Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych

25 października 2019 r. w Szkole Podstawowej w Stadnikach odbyły się uroczystości z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Uczniowie  klasy pierwszej zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej przez Panią Dyrektor. Zanim zostali przyjęci w poczet czytelników musieli odgadnąć postacie z bajek z wysłuchanych wierszyków.  Rozwiązać zakodowany rebus z legendami i bajkami, a starsi uczniowie z lektur szkolnych. Uczniowie zostali również nagrodzeni w turnieju szkolnego czytania. Dzieci klasy pierwszej otrzymały plastikowe karty biblioteczne ułatwiające korzystanie ze zbiorów bibliotecznych, ufundowane przez rodziców oraz zakładki przygotowane na kółku plastycznym. Gratulujemy pierwszakom i zachęcamy do częstego odwiedzania biblioteki.

Maria Grzybek - Kosior