Pieśni Maryjne - eliminacje gminne 2014
Pieśni Maryjne - eliminacje gminne 2014
2017 - Caritas
2017 - Caritas
Jan Paweł II - akademia
Jan Paweł II - akademia
Święto Niepodległości 2014
Święto Niepodległości 2014
Wielkanocna akademia
Wielkanocna akademia
Pieniny
Pieniny
Odblaskowa szkoła
Odblaskowa szkoła
Rok 2014
Rok 2014
Jesienny piknik rodzinny
Jesienny piknik rodzinny
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Zajęcia w przedszkolu
Zajęcia w przedszkolu
pasowanie-na-czytelnika
pasowanie-na-czytelnika

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
83
Odsłon artykułów:
205693

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października - w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca - uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach programu ,, Ratujemy i uczymy ratować". Organizatorzy chcieli ustanowić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji przez jak największą ilość osób. O godz. 12.00 dzieci wzięły udział w zajęciach z zakresu pierwszej pomocy, a dokładnie z resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Przez 30 minut ćwiczyły masaż serca i sztuczne oddychanie na fantomach, które szkoła otrzymała od Fundacji. Zajęci z zakresu pierwszej pomocy odbywają się w naszej szkole systematycznie.