pasowanie-na-czytelnika
pasowanie-na-czytelnika
Ukraina - Słoneczko październik 2014
Ukraina - Słoneczko październik 2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Ślubowanie klas I 14.10.2014
Jesienny piknik rodzinny
Jesienny piknik rodzinny
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Rok 2014
Rok 2014
Spotkanie z policjantem- listopad 2014
Spotkanie z policjantem- listopad 2014
Ukraina 2014
Ukraina 2014
Konkurs kolęd 2014
Konkurs kolęd 2014
Akademia 3 maja
Akademia 3 maja
Zbiórka żywności
Zbiórka żywności
3 Maja 2013
3 Maja 2013
Odblaskowa szkoła - 2014
Odblaskowa szkoła - 2014

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
94
Odsłon artykułów:
238140

W kategorii przedszkolnej:

I MIEJSCE: Nina Stasiak Odział Przedszkolny w Brzączowicach

II MIEJSCE: Natalia Skuza Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

III MIEJSCE: Małgorzata Pajor Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

Wyróżnienie: Kacper Ślęczka Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

                               Lena Stoch Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

                               Wojciech Sternal Oddział Przedszkolny w Stadnikach

                               Bartłomiej Serafin Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Dobczycach

                               Gabriela Nowak Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobczycach

W kategorii klas I-III:

I MIEJSCE: Sara Lejda kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

II MIEJSCE: Amelia Kowalczyk kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

III MIEJSCE: Karina Flak kl. II Szkoły Podstawowej w Stadnikach

Wyróżnienie: Wiktoria Cioch kl. III Szkoły Podstawowej w Stadnikach

                               Magdalena Duda kl. IIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

                               Adam Nowak kl. IIIa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach

                               Maria Sternal kl. II Szkoły Podstawowej w Stadnikach

 

W kategorii klas IV-VIII:

I MIEJSCE: Anna Pudlik kl. IVa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

II MIEJSCE: Karol Spytek kl. VIa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

III MIEJSCE: Izabela Kozak kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

Wyróżnienie: Marzena Mazur kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

                       Marcin Góral kl. VII Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

                       Dagmara Braś kl. VIIa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

                         Zuzanna Pala kl. Va Szkoła Podstawowa w Stadnikach