Sukcesy naszych uczniów.

29.01.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

W grudniu odbył się międzyszkolny konkurs informatyczny o zasięgu powiatowym. Nasze uczennice Zuzanna Pala, Paulina Cielecka z klasy 7a zajęły I MIEJSCA w Powiatowym Konkursie Informatycznym. Jako drużyna pokonała innych zawodników na trzech etapach konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozstrzygnięty został również szkolny konkurs plastyczny, który dotyczył „Kalendarza adwentowego”. Do konkursu zgłoszono 18 prac w dwóch kategoriach wiekowych:  uczniowie klas I-III oraz klas IV-VIII. Komisja oceniając prace brała pod uwagę: zgodność z tematyką, kreatywność, walory artystyczne, pomysłowość.

W kategorii klas I-III:

I MIEJSCE: Wiktoria Surma

II MIEJSCE: Emilia Lińczowska

II MIEJSCE: Andrzej Pająk

III MIEJSCE: Zuzanna Grochot

Wyróżnienie: Lena Wybult, Malwina Rapacz

W kategorii klas IV-VIII:

I MIEJSCE: Milena Zabdyr

II MIEJSCE: Michalina Wolicka