Wiedza Edukacja Rozwój

15.05.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w projekcie organizowanym przez Politechnikę Krakowską. Projekt  jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Nasi siódmo- i ósmoklasisci przez trzy dni brali udział w bardzo ciekawych zajęciach, podczas których poznali m. in. teorię grafów, system binarny, różne ordynacje wyborcze i ich wpływ na wynik wyborów, różne techniki szyfrowania i wiele innych. Zajęcia były bardzo intensywne i ciekawe, a uczestnicy zaświadczają, że warto wziąć w nich udział. Dlatego zapraszamy do rekrutacji w kolejnej edycji, która odbędzie się już w czerwcu. Ilość miejsc ograniczona!

Elżbieta Kowal