Rekrutacja do projektu – Kalejdoskop Matematyczny

13.03.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Projekty

„ Kalejdoskop Matematyczny” – rusza rekrutacja do projektu!

Politechnika Krakowska wraz z Gminą Dobczyce ogłasza rekrutację uczniów klas 7. szkół podstawowych oraz osób dorosłych z terenu naszej Gminy do udziału w projekcie pn. „Kalejdoskop Matematyczny”. Celem głównym projektu jest rozwój tzw. uniwersalnych kompetencji uczniów oraz wsparcie dorosłych wspomagających szkołę w procesie edukacji, poprzez stworzenie programów kształcenia oraz organizację zajęć dydaktycznych wspólnie z gminami/szkołami z województwa małopolskiego w okresie 01.03.2019 -28.02.2022. Przewidziana jest również kolejna rekrutacja dla uczniów klas 4. szkół podstawowych, która ruszy na początku roku szkolnego 2019/2020.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem rekrutacji
i uczestnictwa w projekcie…” oraz o złożenie wymaganych dokumentów w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce w terminie od dnia 18.03.2019 r. do dnia 27.03.2019 r. do godziny 15:00.

Informacje o projekcie można również uzyskać dzwoniąc na numer:

12 37 21 778 – Tomasz Ciętak,
12 37 21 763 – Justyna Koczwara.

Więcej informacji na stronie internetowej Gminy Dobczyce pod linkiem https://www.dobczyce.pl/kalejdoskop-matematyczny-rusza-rekrutacja-do-projektu.html

Projekt „Kalejdoskop Matematyczny” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 w ramach Osi priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki
i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.